Fotografie tréninku TJ Sokol OV

Fotbal 2016
Fotbal Olšová Vrata

Fotbalový klub TJ Sokol Olšová Vrata hledá SPONZORA!

Přináším fotografie a poznatky z dnešního tréninku staro-nového klubu TJ Sokol Olšová Vrata.

Hráčů na aktivní hru se zdá býti dost, bohužel ale je polovina zájemců již zaregistrovaná v jiných klubech. Zde začíná asi ten největší finanční problém, protože velkou část těchto hráčů je třeba vyplatit z klubů kde hrají. Odhadovaná částka na uvolnění potřebného počtu 10 hráčů je 80.000,-Kč. Dále je potřeba dalších investic na samotný rozjezd a udružení jedné sezóny klubu 40.000,- Kč. Částka zahrnuje vešekeré nutné poplatky při registracích, dresy, správu hřiště a další (pokud se klub uskuteční, bude přesně rozepsáno a zveřejněno). Minimální počet hráčů je 16, ideálně dle zkušeností však 20 lidí, kteří mají aktivní zájem reprezentovat fotbalový klub TJ Sokol Olšová Vrata. Pro začátek by tedy byl vstupní poplatek pro jednoho hráče 2.000,-Kč (při počtu 20 hráčů).

Jsou tedy dvě hlavní možnosti:
1) Sehnat sponzora, který by zajistil minimální částku 80.000,-Kč ideálně však 125.000,-Kč
2) Sehant další fotbalisty s aktivním zájmem o reprezentaci TJ sokol Olšová Vrata, bez jakékoliv jiné členské registrace.

Vaše nabídky, příspěvky a dotazy prosím směřujte na Aleše [aleszeman23@centrum.cz], Nebo na pana Suláka [st.sulak@gmail.com].

Vše je třeba rozhodnout a sepsat do 8 dní – do 8. 6. 2016 mít vybrané peníze. Poslední možnost registrace na nadcházející sezónu je 10.6.2016.

superadmin
Autor: superadmin 90 článků
http://www.olsovavrata.cz/ http://kubanec.net/ http://igelit.net/

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..