Jedeme dál!

Vážení sousedé Olšováci, přátelé Olšových Vrat!

Ve svém příspěvku mě zde už Kuba Jiruška představil jako nového správce oficiálního webu Olšových Vrat. Po chvíli přemýšlení jsem se do toho rozhodl jít, protože by mi jako patriotovi bylo velmi líto, pokud bychom pro nezájem nechali doménu olsovavrata.cz expirovat. Do značné míry by tím taky přišla vniveč práce aktivních přispěvatelů a zejména úsilí Kuby Jirušky, které webu Olšových Vrat v minulých 15 letech věnoval. Za to jsem mu chtěl jménem všech přátel Olšových Vrat moc poděkovat! Díky, Kubo!

Tento svůj úvodní příspěvek jsem pojmenoval “Jedeme dál”, protože bych si moc přál, abychom web Olšových Vrat i nadále společně rozvíjeli. Zdůrazňuji slovo “společně”, protože jsem sice nový správce webu, ale nejsem fotograf či reportér. V Olšových Vratech bydlím téměř 20 let, ale zdaleka nejsem u všeho, co se zde děje a ještě dít bude. Musím si přiznat, že s řadou z Vás se asi ani osobně neznáme. Chtěl jsem Vás proto všechny takto oslovit a požádat o aktivní spolupráci, velmi uvítám Vaše příspěvky, fotky, videa, historické dokumenty nebo pozvánky. Rád je zpracuji a následně umístím na náš společný web Olšových Vrat! Předem děkuji, pokud mě budete kontaktovat na e-mailové adrese pavel.chalupa@olsovavrata.cz nebo na Facebooku Olšových Vrat.

Moc se těším na naši budoucí spolupráci a webu Olšových Vrat přeji hodně dalších aktivních let!

Pavel Chalupa

2 komentáře

  1. Skvělá práce Pavle! Přeji mnoho zajímavých příspěvků, fotografií, informací, dokumentů, pozvánek a vůbec. Jsem doopravdy rád, že se “toho” konečně někdo pevně chytil. Příspěvek samotným “Olšovákům” připomíná že i oni se snadno mohou stát součástí tohoto webu… Díky!

  2. Zatím je málo příspěvků,věřím,že se to rozjede až většina SENIORů se zapojí svoji aktivitou.Knotek

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..